PRO-VISIO FORTE TBL N30+N10

14,37 €


Действующее вещество / состав
Luteiin, zeaksantiin, mustikaekstrakt, E-vit., seleen
Форма/упаковка лекарства
TBL
Количество в упаковке
N30

Tootetutvustus
Luteiini, zeaksantiini, mustikaekstrakti, seleeni ja E-vitamiini sisaldav toidulisand. Sisaldab vitamiine ja taimeekstrakte.
Sobib pikaajaliseks kasutamiseks. Sobib ka suhkrutõbe põdevatele patsientidele.
Pro-Visio sobib inimestele, kes töötavad silmadega. Näiteks selliste silmade kaitsmiseks, mis on pinge all pikaajalise lugemise või teleri või arvutikuvari jälgimise tõttu. Ühtlasi sobib Pro-Visio ka päevasest ja öisest autojuhtimisest väsinud silmadele. Pärast kaeoperatsiooni kaitseb Pro-Visio silma tugeva valguse eest.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Soovitatav päevane annus täiskasvanutele ja noorukitele imemiseks 1 tablett päevas või vastavalt silmaarsti soovitustele. Sobib pikaajaliseks kasutamiseks. Sobib ka suhkrutõbe põdevatele patsientidele.

Sisaldus päevase annuse kohta
1 tablett sisaldab: luteiin 10 mg; zeaksantiin 0,5 mg; antotsüanidiinid 5 mg; E vitamiin 15 mg alfa-TE (125%*); seleen 50 mcg (90%*). *protsent päevasest täiskasvanud inimesele soovitatavast kogusest.

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
Koostis: magusaine sorbitool, standardiseeritud looduslik saialilleekstrakt (luteiin ja zeaksantiin), 50% D,L-alfa-tokoferüülatsetaat (E-vitamiin), kuivatatud mustikamahl, standardiseeritud looduslik 25% mustikaekstrakt (antotsüaniinid), happesuse regulaator naatriumtsitraat, looduslikuga sarnane mustika lõhna- ja maitseaine, paakumisvastased ained: taimeõlidest saadud magneesiumstearaat ja magneesiumsilikaat, naatriumseleniit.

Ei sisalda säilitusaineiid ega piimasuhkrut ehk laktoosi.

Hoiatused
Tähelepanu! Ei soovitata lastele. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne kasutamist pidama nõu arstiga. Üleliigne tarbimine võib põhjustada kõhulahtisust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust! Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Säilitamistingimused
Säilitamine temperatuuril +10C kuni +25C hoolikalt suletud pakendis. Kaitsta niiskuse, külma ja otsese päikesevalguse eest.

Netokogus
29,3 g (30+10 tabletti)

Tootja, pakendaja, turustaja
Tootja- Unimed Pharma Ltd
Esindus Eestis- Unimed Pharma Eesti Filiaal

Päritoluriik
Slovakkia