PROTEFIX AKTIV-REINIGER TBL N66

10,46 €

0,16 €/шт.


Действующее вещество / состав
Lahustuvtabletid proteeside puhastamiseks
Форма/упаковка лекарства
TBL
Количество в упаковке
N66
Срок годности
29.02.2024

Tootetutvustus, otstarve
Aktiivne puhastusaine Protefix® on oma suurepärase puhastusvõime ja tugeva desodeeriva toime tõttu eriti tõhus. Toode sisaldab piisavalt aktiivset hapnikku proteeside iseseisvaks, põhjalikuks ja kiireks puhastamiseks ilma proteese kahjustamata.

Kasutamisjuhised
Lahustage üks aktiivse puhastusvahendi Protefix® tablett klaasis leiges vees (100-200 ml, umbes 35° C) ja asetage proteesid või hambaklambrid kohe klaasi. Proteesid või hambaklambrid peaksid puhastuslahusega täielikult kaetud olema. Puhtus ja värskus 3 minutiga, desinfitseeriv toime 10 minutiga. Proteesid või klambrid võib ka ööseks puhastuslahusesse jätta. Võtke proteesid klaasist välja ja loputage enne suhu tagasi panemist hoolikalt jooksva vee all.

Koostisosade loetelu
Ingredients: Potassium Caroate, Sodium Bicarbonate, Sodium Carbonate, Citric Acid, Sorbitol, VP/VA Copolymer, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Aroma, CI 73015.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida kokkupuudet silmadega. Toodet tuleks hoida väikelastele kättesaamatus kohas. Tableti või puhastuslahuse kogemata allaneelamise korral pöörduge kohe arsti poole.

Seadme ja pakendi sisu
Pakendis 66 lahustuvat tabetti ja infoleht.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: Queisser Pharma GmbH & Co. KG, Schleswiger Str. 74, D-24941 Flensburg, Saksamaa

Levitaja Eestis: AS Sirowa Tallinn, Salve 2C, Tallinn 11612, Eesti, Tel. 6 830 700