REMESCAR SPIDER VEINS KREEM 50ML

45,99 €
В настоящий момент товара на складе нет

Форма/упаковка лекарства
KREEM
Количество в упаковке
50ML

Tootetutvustus, otstarve
Ämblikneevused on nahas lillade, siniste või punaste joontena nähtavad pindmised väikesed laienenud veresooned. Need sarnanevad veenilaienditega (varikoossed veenid), kuid on peenemad ega ole katsudes tunda.
Remescar Spider Veins on uuenduslik meditsiiniseade. See on välja töötatud pindmiste värvi muutnud, visuaalselt ja strukturaalselt häirivate nahavigade (ämblikneevused) raviks ning moodustab kahjustatud kohale ja selle ümber kauapüsiva ja hingava oklusioonkile. Sellel õhukesel ja diskreetsel kaitsekihil on mitu toimet.
Toode kaitseb nahka toksiliste ainete sissetungi eest ja pärsib veresoonte kahjustumist. Tänu fosfolipiidide tekitatud sfäärilisele kihile sobib kreem suurepäraselt naha lipiidbarjääriga.
Lisaks kaitseb ja tugevdab Remescar Spider Veins veresooni, takistades seega uute veresoonte moodustumist, vähendades veresoonekahjustuste punetust ja parandades mikrotsirkulatsiooni.
Tänu neile omadustele tugevdab Remescar Spider Veins ka nahapinda ja parandab selle visuaalset välimust.

Sihipärane kasutamine
Remescar Spider Veins on välja töötatud kapillaarlaienditega naha haiguse ennetamiseks ja raviks. See vabastab läbipaistva, õhukese ja kaitsva kihi, mis tekitab laienditega nahale barjääri.

Kasutamisjuhised
Nahk peab olema puhas ja kuiv. Esmakordsel kasutamisel avage tuub ja eemaldage kaitsekate. Peske käed. Remescar Spider Veins tuleb õrnalt kanda kahjustatud nahale. Masseerige, kuni kreem on täielikult imendunud. Ärge hõõruge liiga kõvasti - see ei suurenda kreemi tõhusust. Kasutage kreemi kaks korda ööpäevas kahe kuni kolme kuu jooksul.

Koostisosade loetelu
Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride (and) Titanium Dioxide (and) Polyhydroxystearic Acid (and) Aluminium Stearate (and) Alumina, Caprylic/Capric Triglyceride, Zinc Oxide (and) Caprylic/Capric Triglyceride (and) Polyhydroxystearic Acid (and) Isostearic Acid, Glycerin/Aqua/Palmaria palmata extract, Glyceryl Stearate/Behenyl Alcohol/Palmitic Acid/Stearic Acid/Lecithin/Lauryl Alcohol/Myristyl Alcohol/Cetyl Alcohol, Glycerin, Methylpropanediol (and) Caprylyl Glycol (and) Phenylpropanol, Squalane, Silica/Polyurethane-40/CI 61570, Tocopheryl Acetate, Aqua/Chlorella vulgaris extract/Phenoxyethanol, Sodium Ascorbyl Phosphate, PVP, Panthenol, Dimethicone, Aminomethyl propanol, Carbomer, Xanthan gum, Hydroxyethylcellulose, Sodium Hyaluronate, Hydrogenated Phosphatidylcholine, Citric Acid.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
- Ainult välispidiseks kasutamiseks.
- Vältige kokkupuudet limaskesta või silmadega.
- Hoida lastele kättesaamatus kohas.
- Veresoonte tüsistuste või varikooside esinemisel võtke enne kasutamist ühendust tervishoiutöötajaga.
-Ärge kasutage haiguslike dermatoloogiliste seisundite puhul, mis kahjustavad nahka (nt lahtised haavad, kolmanda astme põletus, akne, ekseem).
-Remescar Spider Veins ei ole steriilne, mistõttu ei tohi seda kasutada haavasidemel.
-Toote kasutamine ei ole soovitatav, kui olete mis tahes koostisosa suhtes allergiline. Naha ülitundlikkuse või ärrituse tekkimisel lõpetage toote kasutamine ja võtke ühendust tervishoiutöötajaga.
-Vältige toopilise kreemi ja Remescar Spider Veinsi samaaegset kasutamist. Nende kasutamise vahele on soovitatav jätta 30-minutiline vahe.
-Remescar Spider Veinsi kasutamine teiste naharavimite peal ei ole soovitatav.
-See võib määrida riideid, kui ei ole täielikult ära kuivanud.
-Ärge kasutage pärast aegumiskuupäeva. Avatud toode on soovitatav ära kasutada 6 kuu jooksul.
-Toodet soovitatakse säilitada temperatuuridel kuni 30 °C.
-Üldise soovitusena vältige kapillaarlaienditega naha kokkupuudet päikesekiirgusega.

Säilitamistingimused
Toodet on soovitatav hoiustada kuivas, jahedas kohas temperatuuril alla 30°C.

Seadme ja pakendi sisu
50ml kreem

Tootja või tootja volitatud esindaja
Sylphar NV
Xavier De Cocklaan 42
9831 Deurle - Belgium

Päritoluriik
Belgia