RICHTER FERROBIO TBL 18MG N40

24,66 €


Действующее вещество / состав
Härja verest saadud hemoglobiini pulber ja raud(II)sulfaat
Объем действующего вещества
18 MG
Форма/упаковка лекарства
TBL
Количество в упаковке
N40
Срок годности
31.12.2023

Tootetutvustus
RICHTER FerroBio on leebetoimeline toidulisand juhul, kui tavapärane toitumine ei taga piisavat rauasisaldust. See tagab organismile täiendava rauakoguse.

Raud aitab kaasa punaste vererakkude ja hemoglobiini moodustumisele ning seega normaalsele hapnikutranspordile organismis.
Lisaks aitab raud kaasa energia ainevahetusele organismis. Raud aitab kaasa väsimuse vähenemisele. Piisav rauasisaldus organismis on vajalik hea tervise ja organismi heaolu tagamiseks.

RICHTER FerroBio sisaldab looduslikku heemset rauda ja raud (II) sulfaati. Maohappesus, toit ja jook ei mõjuta heemse raua imendumist.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
1..2 tabletti RICHTER FerroBio’d ööpäevas, koos klaasitäie veega.
RICHTER FerroBio’d võib võtta nii kaua kui vajalik. Puudub maksimaalne kasutusaeg, mille jooksul seda kasutada tohib. Soovitatav on minimaalselt 3-kuuline kuur.

Sisaldus päevase annuse kohta
Toiteväärtused / Tableti kohta / 100 g kohta / NRV* / % NRV
Raud / 18 mg / 2 g / 14 mg / 129%
Hemoglobiin / 519 mg / 57,67 g
Energia (kJ) / 8,8 / 978 Kj
Energia (kcal) / 2,1 / 234 kcal
Rasvad / 2,5 mg / 0,28 g
Süsivesikud / 0 / 0
Valgud / 519 mg / 57,67 g

* protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele (NRV- Nutritional Reference Value)

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
Raud 18mg
Hemoglobiin 519mg

Muud koostisosad on: mikrokristalliline tselluloos, kahefaasiline kaltsiumfosfaatdihüdraat, polüvinüülpolüpürrolidoon, magneesiumstearaat, ränidioksiid, polüvinüülalkohol, talk, polüetüleenglükool, letsitiin (SOJA), hüdroksüpropüülmetüültselluloos, polüdekstroos, miglüool 810, punane raudoksiid, must raudoksiid, titaandioksiid, indigotiin.

Hoiatused
RICHTER FerroBio ei sisalda ravimeid ega hormoone ning on toodetud vastavalt ravimitööstuse kvaliteedi kontrolli nõuetele, mis on rangemad võrreldes toidulisandite tootmise nõuetega.
RICHTER FerroBio on toidulisand ja seda ei kasutata mitmekesise, tasakaalustatud toitumise ja tervisliku eluviisi asendajana.
See toode sisaldab rauda, mis võib üleannustamise korral olla kahjulik väikelastele. Hoida RICHTER FerroBio laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.
RICHTER FerroBio sisaldab sojaletsitiini. Ärge kasutage seda toodet, kui te olete allergiline soja või selle toote mis tahes koostisosa suhtes.
Kui te märkate mingeid kõrvaltoimeid, rääkige sellest oma arstile või apteekrile. Ärge ületage soovitatud ööpäevast annust. Eksliku üleannustamise korral katkestage kasutamine ja võtke ühendust arstiga.

Säilitamistingimused
Hoida jahedas (15…25 °C), kuivas kohas. Hoida eemal kuumusest ja niiskusest. Mitte hoida vannitoas. Hoida laste ja lemmikloomade eest kättesaamatus kohas.
Toote kõlblikkusaeg on 36 kuud pärast tootmiskuupäeva. Ärge kasutage RICHTER FerroBio’d pärast blistril ja karbil märgitud kõlblikkusaja lõppu. Kõlblikkusaeg viitab kuu viimasele päevale.

Netokogus
36G, 40 kapslit

Tootja, pakendaja, turustaja
Tootja: GlobiFer Intl., Belgia
Levitaja: Gedeon Richter Plc., Gyömrői út 19-21. 1103 Budapest, Ungari