SANDITAN ENZYME EAR CLEANSER 50ML

15,62 €


Действующее вещество / состав
Ensüümid, tsinkoksiid, aloe vera, saialille õli
Форма/упаковка лекарства
VEDELIK
Количество в упаковке
50ML
Срок годности
03.03.2033

SanDitan® Enzyme Ear Cleanser - ensüümidega kõrvapuhastusvahend väliskõrva ja kuulmekanali puhastamiseks koertele ja kassidele.

Ensüümid kümotrüpsiin, trüpsiin ja papaiin eemaldavad õrnalt üleliigse vaigu, surnud naharakud ja põletiku kõrvalproduktid.
Aloe Vera, jojoba ja saialille õli kaitsevad ja hooldavad väliskõrva ning väliskuulmekäiku.
Dermatoloogiliselt olulised vitamiinid A ja E soodustavad epiteeli regeneratsiooni ja tugevdavad loomulikku vastupanuvõimet.

Koostis: kaprüültriglütseriid, tsinkoksiid, parafiinõli (ja) polüetüleen, tokoferüül atsetaat (E-vitamiin), retinüülpalmitaat (A-vitamiin), Aloe Vera õli, saialille õli, jojoba õli, pankreatiin (koos proteaasi, amülaasi, lipaasi, trüpsiini, kümotrüpsiiniga), papaiin.

Kasutamine: SanDitan® Enzyme Ear Cleanser sobib nii regulaarseks kasutamiseks kui enne ravimi manustamist. Enne kasutamist raputada pudelit korralikult. Väliskõrva ja kuulmekanali puhastamiseks manustada ohtralt puhastusvahendit kuulmekanalisse ning õrnalt masseerida kõrva väljaspoolt alt ülespoole umbes 1 minuti jooksul. Lahustunud mustus ja üleliigne vedelik eemalduvad kui loom pead raputab. Peale seda puhastada ja kuivatada kõrv marlitampooni või vatiga.

Pakendi suurus: 50 ml

Päritoluriik: Saksamaa. Tootja: Veyx-Pharma GmbH.

Maaletooja: AS Magnum Veterinaaria, Vae 16, Laagri, Harjumaa 76401, tel. +372 6501920, www.minulemmikule.ee