SCHOLL KÜÜNESEENE EEMALDAMISE VAHEND 3,8ML

33,93 €

8928,95 €/l


Форма/упаковка лекарства
KOMPLEKT
Количество в упаковке
3.8ML
Срок годности
29.02.2024

Tootetutvustus, otstarve
SCHOLL Küüneseene ravikomplekt.

Teaduslikult tõestatud toime. Tapab 99,9% küüneseentest. Aitab vältida nakkuse levikut ja kordumist.Küüneseen on on põhjustatud seeneliikide tungimisest küüne alla. Seened levivad inimeselt inimesele otsesel kokkupuutel ja neid kantakse edasi vaipade, sokkide, jalanõude ja trikotaažtoodetega. Sobib kergete küüneseene seisundite raviks. Sümptomid: kollakad/pruunikad värvimuutused küüntel; valged laigud küüne pinnal; küüs näeb välja jämedam, rabedam ja on valgete joontega. Ravimata jätmisel enamikel juhtudel küüs lõpuks mureneb ja eraldub varba/sõrme küljest. Peate konsulteerima arstiga: kui sümptomid on kestnud kauem kui kaks aastat; kui terve küüne pind on kahjustatud; kui sümptomid on rohkem kui kahel varbal/sõrmel.

Kasutamisjuhised
1. Faas: ravifaas (4 nädalat) - küüneseene tapmine. (1) 1. nädal - viilige küüne pinda kord nädalas, pöörates erilist tähelepanu värvimuutustega piirkondadele. Pühkige ära tolm küüne pinnalt ja ümbritsevalt nahalt. (2) Peale kasutamist visake viil ära. (3) Kandke iga päev ravivedelik pintsliga nakatunud küünele. Oodake 5 minutit, enne kui panete jalga kingad, sokid, sukkpüksid või lähete magama. Parima tulemuse saamiseks ärge tehke jalgu märjaks 30 minuti jooksul. (4) Korrake 2., 3. ja 4. nädalal. Neljanda nädala lõpus kasutage viimast viili, et korrastada küünte ääri ja eemaldada veel olemasolevad ebatasasused küünel. Kandke küünele ravivedelik ja jätkake „Kaitsefaasiga“. Märkus: kui jätsite ühel päeval ravivedeliku küünele kandmata, jätkake toote kasutamist vastavalt juhenditele kuni ravifaasi lõpuni.
2. Faas: kaitsefaas (9 kuud) - leviku vältimine & kordumise eest kaitsmine. Kandke ravivedelik nakatunud küünele kord nädalas 9 kuu jooksul või kun värvimuutused on välja kasvanud. Küüneravi ajal ei tohi kasutada küünelakki või kunstküüsi.
Tulemused: ravifaasi lõpus on küüne värvimuutused vähenenud. 9-12 kuu pärast, mis on keskmine aeg varbaküüne väljakasvamiseks, on värvimuutused kadunud ja küüned on taastunud ilma märkideta küüneinfektsioonile.

Koostisosade loetelu
Sidrunhappemonohüdraat, glütseriin, 2-propanool.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Hoiatused: Vältida silma ja nahale sattumist. Kui tekib ärritus, lõpetage kasutamine. Alati peale kasutamist pange kork peale. Ärge kasutage viili korduvalt, et vältida nakkuse levikut. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Mitte kasutada katkisel nahal või teiste jala haigusseisundite korral. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamistingimused
Hoida suletud originaalpakendis temperatuuril 15-30ºC. Hoida eemal otsesest päikesevagusest ja niiskusest. Hoida eemal
süttivatest materjalidest. Vältida ekstreemseid temperatuure ja hoidmist oksüdeerijate läheduses.

Seadme ja pakendi sisu
Ravivedelik 3,8 ml ja 5 ühekordselt kasutatavat viili.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Scholl ja Scholl logo on Reckitt Benckiseri grupi kaubamärgid.

Tootja: Reckitt Benckiser Healthcare (UK) Ltd, Dansom Lane, Hull, HU8 7DS, UK.
Kontaktandmed: SIA Reckitt Benckiser (Latvia), Strelnieku street 1A-2, Riia, Läti; tel. +371 67 320 956.

Päritoluriik
Ungari.