SYSTANE COMPLETE NIISUTAVAD SILMATILGAD 10ML

18,50 €

1850,00 €/l


Форма/упаковка лекарства
SILMATILGAD
Количество в упаковке
10ML

Tootetutvustus, otstarve
SYSTANE® COMPLETE niisutavad silmatilgad toetavad KÕIKI pisarakile kihte ja kaitsevad pisarate aurustumise eest tänu innovatiivsetele NANOsuuruses lipiidosakestele.

Leevendavad kuivast silmast tekkinud sümptomeid nagu ärritus- ja põletustunne, kuivus, väsimus, sügelus, punasus, liivatera või võõrkeha tunne, liigne pisaravool, kõikuv nägemisteravus, valguskartus, raskus silmi lahti hoida, raskus lugeda, TV vaadata. Tagavad pikaajalise leevenduse kuivusest tingitud ärritusnähtudele nagu pikaajaline ekraani vaatamine, kuivas, tuulises, konditsioneeritud õhus viibimine.

Toode on mõeldud ka Meibomi näärmete düsfunktsiooniga kuivale silmale, kui silmad on vesised või jooksevad vett, lauääred rähmased, kleepuvad.

SYSTANE® COMPLETE niisutavates silmatilkades on kasutusel innovatiivsed nanosuuruses lipiidosakesed ning on suurendatud HP-Guari sisaldust, mis koos toimides leevendavat igat tüüpi kuiva silma (veekihi puudusega kuiv silm; lipiidikihi puudusega kuiv silm; segasümptomitega kuiv silm).
Silmatilgad on naturaalset valkjat tooni.

Vaata eesti keelset tootevideot sellelt lingilt: https://www.youtube.com/watch?v=tGmwqnqaE6I

www.systane.ee

Kasutamisjuhised
SYSTANE® COMPLETE niisutavaid silmatilkasid võib kasutada vastavalt vajadusele kogu päeva vältel mitu korda tilgutades 1-2 tilka mõlemasse silma. Peale tilgutamist silmi pilgutada, et silmatilgad leviksid silma pinnal laiali.

Mitte kasutada koos kontaktläätsedega.

Enne kasutamist pudelit loksutada.

Koostisosade loetelu
SYSTANE® COMPLETE niisutavate silmatilkade koostisesse kuulub aktiivne koostisosa propüleenglükool 0,6%; mitteaktiivsed koostisosad boorhape, dimüristüül fosfatidüülglütserool, dinaatriumedetaat, hüdroksüpropüül-guar, mineraalõli, polüoksüül(40)stereaat, säilitusaine POLYQUAD® (polükvaternium-1) 0,001%, sorbitaantristearaat, sorbitool, vesi.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Inimesed, kellel esineb allergia SYSTANE® COMPLETE niisutavate silmatilkade ükskõik millise koostisosa suhtes, ei tohiks toodet kasutada. On oluline, et järgiksite silmaarsti ja kõiki toote pakendil olevaid juhiseid. Kui teil tekib püsiv ebamugavustunne silmades, liigne pisaratevool, muutus nägemises või punetus silmas, võtke ühendust silmaarstiga, sest probleem võib muutuda tõsisemaks.
Ärge puudutage tilguti otsaga mingeid pindu ega silma, silmalauge, sest toode võib saastuda. Sulgege pudel kindlalt korgiga kohe pärast kasutamist.
Ärge kasutage toodet, kui silmatilkade värvus on muutunud.
Ärge kasutage toodet pärast aegumistähtaja lõppu.
Hoidke lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamistingimused
Pärast avamist on toode kasutamiskõlblik 3 kuud.
Visata kogu järele jäänud lahus ära 3 kuud peale esmast avamist.
Hoida toatemperatuuril.
Hoida pudel kindlalt korgiga suletuna ajal, mil lahust ei kasutata.

Seadme ja pakendi sisu
SYSTANE® COMPLETE niisutavate silmatilkade pakendi suurus on 10 ml.

Tootja või tootja volitatud esindaja
ENTAFARMA UAB
Klonėnų vs. 1, LT-19156 Širvintai dist., Leedu
Phone: +37038233001. Email: info@entafarma.lt

Päritoluriik
USA