URGO HAAVALIIM 3,25ML

11,16 €

3433,85 €/l


Форма/упаковка лекарства
HAAVALIIM
Количество в упаковке
3.25ML

Tootetutvustus, otstarve
Kaitseb ja kiirendab paranemist. Mõeldud kasutamiseks käte ja jalgade mitteveritsevate väikeste lõikehaavade ja nahalõhede korral. Sobib haava kaitseks piirkonnas, kuhu on raske plaastrit paigaldada.

Urgo haavaliimil on uudne koostis. Haavaliimi on rikastatud nisuiduõliga (sisaldab palju E-vitamiini), mis loob soodsa keskkonna haava paranemiseks. Koheselt pärast Urgo haavaliimi nahale kandmist muutub see elastseks, läbipaistvaks, õhku läbilaskvaks ja veekindlaks kileks. Moodustunud kile kaitseb haava väliste ärritajate eest, vaigistab valu, soodustab paranemist ja takistab haava taasavanemist.

Kasutamisjuhised
Enne haavaliimi kasutamist nahalõhedel ja väikestel lõikehaavadel puhastada ja kuivatada haav ning oodata verejooksu peatumist. Pärast nahale kandmist ajada haavaliim spaatli abil laiali, et kogu haav oleks ühtlaselt täidetud/kaetud. Lasta haavaliimil paar sekundit kuivada.
Korrata liimi kandmist nahale 2 kuni 3 korda ööpäevas kuni haava täieliku paranemiseni.
Pärast kasutamist sulgeda pudel korralikult.

Vajadusel võib kileks muutunud geeli haavalt eemaldada. Selleks kanda tilk geeli juba olemasolevale kilele ning puhastada haav koheselt kuiva marlitampooniga. Geeli koostis garanteerib toote hügieenilisuse. Pärast kasutamist ei ole vaja spaatlit puhastada.
Pärast esmakordset avamist kasutada 6 kuu jooksul.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Vastunäidustused.
Haavaliimi ei tohi kanda veritsevatele haavadele, infitseerunud haavadele, põletustele, limaskestadele (eriti huultele), silmaümbruse piirkonnale (ärritab silmi).

Ettevaatusabinõud kasutamisel.
Kasutada ainult nahal. Mitte kasutada alla 3-aastastel lastel. Kasutada ainult väikestel haavadel. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Haavale kandmisel võib põhjustada ajutist kipitustunnet. Küsimuste tekkimisel pidada nõu apteekriga. Vältida preparaadi allaneelamist. Vältida suitsetamist preparaadi pealekandmise ajal, enne preparaadi kuivamist või avatud pudeli läheduses.

Seadme ja pakendi sisu
3,25 ml spaatliga pudelis (50 aplikatsiooni)

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: Laboratoires URGO HEALTHCARE, 42 rue de Longvic, 21300 Chenove, Prantsusmaa.
Maaletooja: Miecys-Pharm OÜ, Vitamiini 6a, 50412 Tartu. Tel: 738 0676. www.miecys.ee

Päritoluriik
Prantsusmaa