ZECHSTEIN INSIDE MAGNEESIUMIÕLI SPRAY 200ML

6,48 €

32,40 €/l


Форма/упаковка лекарства
ÕLI SPREI
Количество в упаковке
200ML

Välispidine.

Zechsteini tooted on looduslikuks ja puhtaks magneesiumiallikaks tervele kehale.

Keha omastab magneesiumi efektiivselt naha kaudu. Selleks sobib ideaalselt magneesiumiõli kasutamine. Magneesiumkloriidi välispidisel kasutamisel imendub kehale vajalik magneesium kiiresti otse rakkudesse ja seda eriti pehmel moel. Tänu sellele jääb seedetrakt puutumata. Magneesiumi¬preparaatide kasutamise sagedane kõrvaltoime, kõhulahtisus, ning sagedased imendumisprobleemid jäävad ära.

Magneesiumkloriidi võivad tarbida igas vanuses inimesed sh rasedad, imetavad emad ja lapsed. Ülearune magneesium väljub kehast neerude kaudu. Võib kasutada koos ravimitega. Vastunäidustatud neerupuudulikkuse, soolte ummistuse ja bradükardia korral.

Zehchstein Inside magneesiumkloriid on pärit ca 1600 m sügavuselt maapõuest, Hollandi ja Põhjamere all lasuvast maa-alusest nn Zechsteini merest, mis on vähemalt 250 miljonit aastat vana soolaladestu. Seetõttu puudub sellel igasugune kokkupuude reostusega. Maapõuest pärinevat magneesiumkloriidi toodetakse ainult Hollandis ning sellest inimestele sobiliku puhtuse ja kontrollitusega toodet valmistab ainult Zechstein Inside.

Koostisainete loetelu (Ingredients): Aqua 69%
Magnesium chloride 31%. 1 ml magneesiumiõli (ca 5-6 pihustust) sisaldab 105 mg magneesiumi.

Kasutamine: Pihustada nahale ja masseerida naha sisse (eriti sobiv kasutada enne magamaminekut või pihustada peale pesemist niiskele nahale). Nahale kandmisel on toode siidise ja õlise konsistentsiga. Jätab naha pehmeks ja siledaks. Kuivamise järel võib nahale jääda mõne aja pärast kerge soolakiht. Selle võib (kuid ei pea) paarikümne minuti pärast maha pesta. Esimestel kasutuskordadel võib tekitada nahapinnal lühiajalist kipitust. Selle vältimiseks võib magneesiumiõli veega lahjendada või kanda niiskele/märjale nahale. Sobib suurepäraselt sportlastele treeningujärgselt lihaspingete või krampide leevendamiseks.

Tähelepanu! Toode on mõeldud ainult välispidiseks kasutamiseks. Hoida kuivas ja lastele kättesaamatus kohas. Vastunäidustatud neerupuudulikkuse, soolte ummistuse ja bradükardia korral.

Netokogus: 200 ml..

Päritoluriik: Holland.

Maaletooja: Reedel Vara OÜ, Vana-Mustamäe 3, Tallinn.