CLOGIN INTIIMPESUVAHT 150ML

13,37 €


Форма/упаковка лекарства
INTIIMPESUVAHT
Количество в упаковке
150ML

Tootetutvustus, otstarve
Jahutava mentooli sisaldusega õrn vaht igapäevaseks intiimhügieeniks.
Puhastusvaht väliseks intiimkasutuseks, eriti hea igapäevaseks intiimhügieeniks. Eriti sobilik menstruatsiooni ja raseduse ajal, pärast sünnitust ning häbeme-tupe nakkuste ajal. Uriinipidamatuse korral. Kloorheksidiini sisaldus tagab efektiivse sugulisel teel levivate bakteriaalsete protsesside ennetuse.

Kasutamisjuhised
Loksutage enne kasutamist korralikult. Hoidke pudel vertikaalasendis, vajutagetoode käele ning puhastage häbe ja perianaalne piirkond. Oodake enne veega pesemist mõni sekund.

Koostisosade loetelu
Kloorheksidiin 1%
Piimhape
Kummel
Saialill
Mentool


pH 4,5

SLS- ja SLES-vaba, parabeenivaba, lõhnaainete vaba, testitud nikli suhtes

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ei sisalda osooni kahjustavaid propellante, kuid sisaldab rõhu all umbes 7% tuleohtlikke aineid. Kaitske päikesevalguse eest ja ärge võimaldage puutuda kokku temperatuuridega üle 50 °C. Ärge pihustage lahtisele leegile ega hõõguvale materjalile. Hoidke eemal kõigist süüteallikatest. Ärge suitsetage. Ärge kandke silmadele. Hoidke lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas. Ärge torgake katki ega põletage, isegi pärast kasutamist. Ärge kasutage sobimatul viisil. Mitte neelata. Ärge kasutage ülitundlikkuse korral ühe või mitme toote individuaalse komponendi suhtes. Kõrvaltoimete korral teavitage oma arsti või apteekrit.

Säilitamistingimused
Kõlblikkusaeg on toodud pudeli all, mis kehtib terve pakendiga tootele, mida on õigesti säilitatud. Ärge kasutage pärast kõlblikkusaja möödumist või kui pakend on avatud või kahjustatud. Hoidke meditsiiniseade suletuna jahedas ja kuivas kohas eemal valgusest ja soojusest.

Seadme ja pakendi sisu
Clogin vaht, 150ml

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: Sakura Italia Srl
Via M. Cerutti, 90/c
25017 Lonato del Garda (BS) - ITAALIA
www.sakuraitalia.it

Müügiesindaja: Genba Pharma
Veiverių g. 150,
LT-46391, Kaunas, Leedu
www.genbapharma.lt

Päritoluriik
ITAALIA