MEN POWER KAPSLID N40

9,85 €


Форма/упаковка лекарства
CAPS
Количество в упаковке
N40

MEN POWER kapslid on välja töötatud arvestades spetsiaalselt meeste vajadusi, sisaldades nn. Põhjamaa ginsengi - kuldjuurt ja 15 erinevat vitamiini ja antioksüdanti ning kroomi, kaitsmaks organismi rakutasandil vabade radikaalide kahjuliku toime eest.
*Kuldjuur (Rhodiola rosae) annab uut energiat ja vastupidavust, edendab keskendumis- ja tähelepanuvõimet ning tõstab meeleolu. Spordiga tegelejatele annab kuldjuur jõudu ja vastupidavust ning aitab vormi tõusta.
*Kuldjuur ergutab ja on tugev taimne antioksüdant. Kuldjuur koos antioksüdatiivsete vitamiinide ja mineraalainetega aitavad ülal hoida meestele nii vajalikku elujõudu ja potentsi.
*Roheline tee ja antioksüdandid säilitavad organismi noorusliku ja tegusana.
*Lükopeen ja mustikaekstrakt parandavad silmade verevarustust ja nägemisteravust.
Koostis päevases annuses (2 kapslit): Standardiseeritud kuldjuure ekstrakt 100mg, Rohelise tee ekstrakt 88 mg, tsink-aminohappe kelaat, milles tsinki 15 mg (100%*) L-askorbiinhapet, milles C-vitamiini 60mg (100%*) Tomatijahu Viinamarjade koorejahu DL-alfa-tokoferüülatsetaat, milles E-vitamiini 15 mg (150%*) Seelen-aminohappe kelaat, milles seleeni 50 µg Mangaan-aminohappe kelaat, milles mangaani 2,5 mg Tsitrusbioflavanoide Looduslikku lükopiinpreparaati tomatist, milles lükopeeni 1,0 mg Klorofülliini Retinüülatsetaati, milles A-vitamiini 800 µg (100%*) Mustikajahu Kaltsium-D-pantotenaati, milles pantoteenhapet 4 mg (100%*) Püridoksiinhüdrokloriidi, milles B6-vitamiini 2,2 mg (100%*) Tiamiinmononitraati, milles B1-vitamiini 1,4 mg (100%*) Kroompikolinaati, milles kroomi 50 µ.
Annustamine: 1 kapsel 2 korda päevas.
Ei soovitata lastele. Soovitatud annust mitte ületada.
Tootja: Hankintatukku OY.