ECOSH D-MANNOOS KAPSLID N90

26,72 €

0,30 €/шт.


Действующее вещество / состав
D-mannoos
Форма/упаковка лекарства
CAPS
Количество в упаковке
N90

Tootetutvustus, kasutusviis
Toode on mõeldud urinaaltrakti heaoluks toetades, puhastades ja kaitstes neerude, kusejuhade ja kusepõie tegevust. D-mannoos on looduses esinev taimne suhkur, mida organism kasutab ainevahetuses väikestes kogustes jättes mõjutamata veresuhkru taseme. Ülejäänu D-mannoosi väljutab organism kiiresti uriiniga. D-mannoos aitab kaasa kuseteede limaskesta puhastamisele. Kliinilised uuringud on näidanud, et D-mannoos aitab säilitada ja toetada normaalset kuseteede elundkonda.

Kasutamisjuhised
4 kapslit päevas vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. Vajadusel rohkem. Manustada veega või magustamata mahlaga hommikusöögi ajal. Mitte kasutada toidulisandit mitmekülgse toitumise asendajana. Raseduse, rinnaga toitmise ja ravimite manustamise korral pidada nõu raviarstiga. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Soovitavalt hoida külmikus, kuid ei ole nõutud.

Toimeained ja nende kontsentratsioon
Koostisosad: D-mannoos, taimne kapsel (hüdroksülpropüül metüültselluloos).

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Mitte kasutada toidulisandit mitmekülgse toitumise asendajana. Raseduse, rinnaga toitmise ja ravimite manustamise korral pidada nõu raviarstiga. Soovitatud annust ei tohi ületada. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Soovitavalt hoida külmikus, kuid ei ole nõutud.

Säilitamistingimused
Säilitamine: Hoida kuivas ja kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

Netokogus
90 taimset kapslit purgis, 500 mg kapsel, netokaal 50g

Loaomanik ja loa number
Ecosh Life OÜ
Kadaka tee 4, Tallinn, Eesti
www.ecosh.ee

Päritoluriik
Eesti